Ako pracuje CrashAgent - CrashAGENT

Haló, CrashAgent? Potrebujeme pomoc

Čím skôr nás zavoláte, tým lepšie. Zistíme aktuálny stav udalosti, a po vzájomnej dohode, za vami vycestuje CrashAgent.

Najdôležitejším krokom je poskytnutie prvej pomoci. Ak ste tak ešte neurobili, poskytneme vám základné informácie, ako postupovať. Neposkytnutie prvej pomoci alebo nesprávne kroky môžu mať fatálne následky. Je nevyhnutné zachovať chladnú hlavu.

1. Po príchode náš CrashAgent začne konať

  1. zaistí miesto nehody;
  2. posúdi výšku škody na vozidlách a poradí, či je potrebné volať Políciu SR;
  3. poradí so správnym vypísaním záznamov o dopravnej nehode.

Neunikne nám najmenší detail

Z titulu splnomocnenia zaznamenáme rozsah poškodenia vozidla, údaje o vinníkovi dopravnej nehody a pokiaľ existujú svedkovia nehody, zapíšeme ich kontaktné údaje a telefónne číslo. Svedectvo tretej strany môže byť v sporných prípadoch užitočné. Vyhotovíme fotografie poškodených vozidiel a celkového pohľadu na miesto nehody.

S vyšetrovaním a objasňovaním dopravných nehôd máme dlhoročné skúsenosti. S nami máte istotu, že všetko nevyhnutné pre úspešné vyriešenie škodovej udalosti bude po autonehode zabezpečené.

2. Odtiahnutie vozidla vás nebude stáť ani cent

Zabezpečíme bezplatné vyslobodenie z miesta nehody a bezplatné odtiahnutie nepojazdného vozidla. Máme dostatočné technické vybavenie, takže auto odtiahneme šetrne a v čo najkratšom čase.

24 hodín, 365 dní v roku zabezpečujeme rýchly odťah kvalitnou technikou. Odťahujeme vozidlá do 3,5 tony, ale aj súpravy do hmotnosti 40 ton. Ľahko si poradíme aj s prevráteným autom mimo cestnej komunikácie, alebo vyslobodením vozidla. Disponujeme adekvátnou technikou na každý druh zásahu.

Máme uzavreté zmluvy s asistenčnými spoločnosťami a sme schopní zabezpečiť odtiahnutie všetkým účastníkom dopravnej nehody do autoservisu.

3. Požičanie auta

Nie sme auto požičovňa, ale poskytneme vám zdarma náhradné vozidlo porovnateľnej kategórie na dobu nevyhnutnú pre opravu vozidla.

4. Náhrada škody

V tomto kroku máme zabezpečené nevyhnutné dokumenty, vrátane záznamu o dopravnej nehode. Auto čaká na opravu a vy jazdíte na náhradnom vozidle. Čaká nás vybavenie náhrady škody, ktorá začína obhliadkou vozidla pracovníkom poisťovne.

Teraz si môžete užívať výhody CrashAgenta naplno

Obhliadka poškodeného vozidla je pre laika cestou labyrintom. Pre nás je to rutina. Postaráme sa o to, aby obhliadka bola vykonaná správne, na odbornej úrovni, tak, aby výška poistného plnenia bola čo najvyššia.

Amortizácia auta

V oblasti likvidácie škôd na vozidlách sa pojem amortizácia používa pre označenie krátenia plnenia za opravu poškodeného vozidla zo strany poisťovne. Väčšinou je vyjadrená určitými percentami a konkrétnou čiastkou, ktorú poisťovňa nezaplatí.

Problém je v tom, že ju aplikujú jednoducho a plošne. Využívajú vašu neznalosť a v rozpore s platnými zákonmi SR znižujú výšku náhrady škody. Máte nárok na úhradu nákladov, ktoré sú nevyhnutné na uvedenie poškodeného vozidla do pôvodného stavu. O naplnenie vášho nároku, čiže o najnižšiu amortizáciu, sa postaráme.

5. Oprava havarovaného auta

Naším cieľom je opraviť auto v požadovanej kvalite a s minimálnym, v ideálnom prípade s nulovým doplatkom.

Odporučíme vám:

  • autoservis, ktorý vykoná opravu vozidla. Iné ceny bude mať autorizovaný a iné neautorizovaný servis. V obidvoch prípadoch pôjde o zmluvného partnera, aby s náhradou škody z PZP neboli problémy
  • najvhodnejší spôsob opravy, vždy je niekoľko možností. Vy sa rozhodnete, ktorá bude pre vás najvýhodnejšia.

6. Odovzdanie opraveného auta

Opravené auto bežne dostanete až po vystavení krycieho listu. Naši klienti čakať nemusia. Vozidlo vám odovzdáme okamžite po jeho oprave a krycí list si vybavíme sami.

CrashAgent – všetko po autonehode vybavíme za vás

Prajeme vám, aby ste naše služby nikdy nepotrebovali. Keď sa však stanete obeťou autonehody, sme pripravení vám pomôcť.

Objednajte si ZDARMA nálepku s kontaktom na CrashAgent-a


Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Tento údaj je povinný, zadajte ho prosím.

Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.


Invalid Input